Een prachtige, chique en stijlvolle Franse tafellamp van de zeer bekende kwaliteitslampfabrikant Louis Drimmer uit het zuiden van Frankrijk. De lamp heeft een zeer decoratief patroon in zwart en goud.De lampenkap is een afwijkend vierkant exemplaar, een zeer zeldzame lampenkap die perfect aansluit bij de klasse van de lampvoet.De afmetingen zijn 49 × 35 × 35 cm.De lampvoet heeft aan de onderkant de naam L. Drimmer gesigneerd en verkeert in goede staat.De lampenkap heeft een vlek aan de achterkant toen iemand probeerde de rand terug te lijmen, maar omdat het aan de achterkant zit, is het niet zichtbaar.Fitting is een normale moderne E27.