Superbe lamp model zeldzaam, ondertekend door Louis Drimmer, in de stijl van Art Déco, waarschijnlijk gemaakt van keramiek met marmerlook, vervaardigd in Frankrijk, in het departement Aveyron.Het noteren van zijn mooie beige lampenkapje met gouden biesjes is niet origineel en past perfect bij zijn octogonale voet.Deze lamp brengt een vleugje Franse chic en elegantie in elke inrichting, of die nu modern of meer klassiek is.Een lichte vouw op de lampenkap signaleren die niet zichtbaar is als deze achter geplaatst is.Goede staat met gebruikssporen, zie foto's.Herkomst: FrankrijkAfmetingen :Hoogte: 57,5 cmBreedte: 39 cmDiepte: 35 cmGewicht: 3 kgZorgvuldige verzending voor transport.#Marmer #Travertijn #Geometrisch #Driehoek#Rose clair #Stuc #Décoration #Intérieur #Luminaire #Luxe #Tafellamp #Te plaatsen #Woonkamer #Leefruimte #Parijs #Prestige #Huis #Appartement #Villa #Paleis #Landhuis #Kasteel #Italië #Portugal #Aan zee #Spanje #België #Duitsland #Nederland #Natuurlijk #Beige #V #Griekenland #Luxemburg #Oostenrijk #Pastel #Faience #Porselein #Giens #Delft #Art Nouveau #Vintage #Retro #Exclusief #Tijdloos #Neoclassicisme #Kroatië #Hongarije #Bulgarije