Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, [1923-1925]. Drie delen. Oorspronkelijk verguld roodbruin heelleder, deel 1 en 2 met leeslinten; deel 3 werd daarvan niet voorzien. Koppen verguld en ook de inslagen zijn mooi verguld. 324; 304; 320 p. Uniform blauwgroen gemarmerde schutbladen. 1e druk. Ruggen wat verschoten, leer heeft enkele kleine krasjes, beetje roest in het binnenwerk, portretje van Couperus geplakt op pagina 7 in deel 3. Helaas werd voor deze luxe-editie een zeer kwetsbare ledersoort gebruikt, waardoor perfecte sets eigenlijk niet bestaan.Luxe-editie ('Weelde-uitgave') in heelleder met fraaie art-decobandstempeling. VV 320,4: 'Het aantal luxe-exemplaren staat niet vast, maar zal niet veel meer dan enkele tientallen zijn geweest'. Het eerste deel van deze verzameling feuilletons werd samengesteld door Couperus zelf, die op 16 juli 1923 zou overlijden, de twee andere door zijn weduwe. Collectie Veen 1.2. Matla 43.I.bb, 43.II.bb, 43.III.bba.