Louis Claude Mouchot 1830-1891 "De kaartspelers" 39x56 cm olieverf op hout gesigneerd rechtsonder 81 Afmetingen met lijst 51x68 cm De lijst is nieuwLouis Claude Mouchot, geboren in Parijs op 25 augustus 1830 en overleden op 9 mei 1891 in Saint-Maurice (Val-de-Marne), was een Franse schilder.