Een prachtige bronsgieting van een Klassieke dame in art nouveau stijl.Het beeld heeft uitstekende verhoudingen, fraaie patine en is zeer netjes afgewerkt. Let ook op hoe haar jurk zich om het lichaam vormt.Het beeld is gemonteerd op een marmeren zuil.Gesigneerd, met bronskeur.Het geheel is in perfecte staat, zie foto's.Al onze objecten worden met zorg en aandacht verpakt en met verzekering verzonden.Bij vragen of advies mag u altijd contact met ons opnemen.