Dit is een verzameling antieke Chinese export- en Engelse metalen voorwerpen uit de 19e eeuw.De collectie omvat verschillende items zoals een grote centrale doos, een dienblad en dekselcontainers.Decoratiekenmerken gedetailleerde bloemen, landschap, vogels, mensen, figuren.Deze items werden geproduceerd voor de westerse markt en waren populair tijdens de Georgische en Victoriaanse periodes.Zwart en goud gekleurde randenmetaalinclusief1 grote dekselbox met handvat aan de bovenkant - 25 cm hoog x 28 cm x 20 cm2 x ronde en vierkante borden (schotels) - 20 cm diameter en 22 cm x 18 cm.1 x ladebox met plaat (mandje) - in speciale vorm - 7 cm hoog x 14 cm diameter en 23 cm diameter1 x dienblad - 26,5 cm x 11 cm1 x ovale dienblad en ovale dekselbox - 5 cm hoog x 7 cm x 10 cm en 14 cm x 11 cm1 x ronde plaat en met deksel ronde doos - 5 cm hoog x 8 cm diameter en 12 cm diameterGoede gebruikte staat.Herkomst: EuropaLaat 19e eeuwVerzending geregistreerd