Lot van 225 Franse munten, waarvan 9 van zilver, 6 kg los materiaal, 2 goudnuggets en 3 bankbiljetten.-1 Franc Semeuse 1918 (Argent 835‰ 5g)-5x 10 Francs Turijn 1930, 2x 1932, 1933 en 1934 (Zilver 680‰ 10g)-20 Francs Turijn 1933 (zilveren 680‰ 20g)-50 Centimes 1916 AH1335 Tunesië (Argent 835‰ 2,5 g)-1 Franc 1916 AH1335 Tunesië (zilver 835‰ 5g)-2 Gouden Nuggets 20-22 Karaat Presentatie 50 Francs St ExuperyLouis XIII Double Tournois 1643UN Centime Dupré 1850 TTBCinq Centimes 1854 B Rouen Napoleon III TTB-10 Centimes 1917 Lindaeur SUP+-10 Centimes 1920 Lindaeur SUP+-10 Centimes 1924 Lindaeur (138/10) FDC-100 Franken 1955 SUP+-5 Piastres 1936 Liban Sup-1/2 centieme 1938 Indochine TTBBiljet Kamer van Koophandel 2x 50 centimes 1920 ParijsBiljet Kamer van Koophandel 1 Franc 1920Coffret met 4 munten uit Monaco: Louis II, Prins van Monaco, 2 Francs alu 1943, 5 Francs.1945, 10 Francs 1946 en 20 Francs 1947…………… en veel andere munten te ontdekken, zie foto's voor meer details, totaalgewicht 8,5 kg.