Prachtig vintage kannetje van het Franse merk PE France (Paul Estrade) in Longwy, handbeschilderd (“décoré à la main”) in art deco stijl.Gemaakt rond 1920-1940. Opvallend kleurrijk bloemendecor in reliëf, met craquelé glazuur, typisch voor Longwy emaille-keramiek uit deze periode.Gemerkt aan de onderzijde met model- en decor-nummer (Forme 3376, Décor 5685).In goede staat, zie foto’s.