Superbe decoratieve bord in cloisonné geëmailleerde faience, vervaardigd door de prestigieuze manufacture des Émaux de Longwy (Frankrijk), en volledig met de hand versierd.Het polychrome bloemdecor steekt af tegen een intense turquoiseblauwe achtergrond, emblematisch voor de Longwy-producties van de tweede helft van de 20e eeuw. De gestileerde bloemmotieven, omgeven door fijne reliëfcontouren, herinneren aan de oosterse en Perzische inspiratie die de reputatie van de fabriek heeft gemaakt.Het emaille vertoont een regelmatig, bewust aangebrachte craquelé, typisch voor deze traditionele techniek. De achterkant draagt het officiële zegel 'Met de hand versierd – Émaux de Longwy – Frankrijk – Made in France', dat de echtheid van het stuk garandeert.Wanddecoratieve plaat met origineel ophangsysteem. Zeer goede staat van conservering, zonder scheuren of restauraties.Ideaal stuk voor verzamelaar van Franse keramiek of liefhebber van decoratieve kunsten uit de 20e eeuw.Fabrikant: Émaux de LongwyHerkomst: FrankrijkPeriode: rond 1960–1975Materiaal: geëmailleerde faienceTechniek: met de hand geschilderd cloisonnéStaat: zeer goede staatHandtekening / zegel: aan de achterzijde aanwezig