Longines – HydroConquest – Automaat – modern, 21e eeuwLongines herenhorloge uit de HydroConquest-lijn, uitgevoerd met een automatisch uurwerk en roestvrijstalen kast. Dit model is ontworpen als professioneel duikhorloge en kenmerkt zich door de zwarte wijzerplaat, unidirectionele duikring en hoge waterbestendigheid.Kenmerken:• Merk: Longines• Model: HydroConquest• Referentie: L3.642.4• Uurwerk: automaat• Wijzerplaat: zwart, met Arabische cijfers en lichtgevende indexen• Kast: roestvrij staal• Diameter kast: ca. 40 mm (zonder kroon)• Lug-tot-lug: ca. 50 mm• Kastdikte: ca. 14 mm• Lugmaat: 20 mm• Glas: saffierglas• Band: roestvrijstalen band (origineel van Longines) 20 cm (inclusief horloge gemeten)• Sluiting: vouwsluiting, staal (origineel van Longines)• Kroon: origineel, gesigneerd door LonginesConditieHet horloge verkeert in zeer nette staat met lichte gebruikssporen passend bij normaal en zorgvuldig gebruik (zie foto’s). Kast en band tonen lichte draagsporen, wijzerplaat en wijzers zijn netjes en onbeschadigd. Het automatische uurwerk loopt keurig en functioneert naar behoren. Servicegeschiedenis is onbekend. Het horloge is niet getest op waterdichtheid; hiervoor kunnen geen garanties worden gegeven.Wordt geleverd met originele Longines box, zoals afgebeeld.Zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.