Zeldzaam miniatuur theepotje uit de porseleinfabriek van Lomonosov in Rusland, toen nog de USSR. Prachtig decor van rozen met oranje bloemen en bruine blaadjes, geheel in de stijl van de jaren '70. Het handvatje op het deksel is in de vorm van een minuskuul theepotje, wat het geheel een zeer charmant uiterlijk geeft. Op de bodem gemerkt met het Lomonosov merkje en Made in USSR.Hoogte: 13 cm.Ca 1975Mooie staat voor z'n leeftijd. Met minieme gebruikssporen overeenkomstig leeftijd en gebruik.