Lokeend,hout.Handgesculpteerd. Mooie oude patine.Afmetingen 14x10x27cmFrans. Begin 20ste Eeuw.Werd gebruikt op vijvers bij de jacht.Heel goede staat met kleine gebruikssporen.Collector's item.Wordt verzekerd verzonden