Vintage Uil Lamp Deknudt, L&L WMC - Loevsky & Loevsky, Gesigneerd Prachtige lamp ontworpen door Loevsky & Loevsky, een Amerikaans bedrijf opgericht in 1937 in New Jersey, VS. Het specialiseerde zich in de productie van stijlvolle en functionele lampen tijdens de mid-century modern-periode. In België werden deze lampen verkocht door Deknudt Lighting. Fitting: E27 (ook geschikt voor LED-lampen - niet inbegrepen) De lampvoet verkeert in prima staat. De lampenkap is vintage en heeft enkele kleine vlekjes aan de achterkant aan de buitenkant. Dit is normaal voor zijn leeftijd.