Olieverf op doek inlijstenOndertekend door Lina BillGerecogniseerd schilder, schilderij dat de kustlijn van het zuiden van Frankrijk (Gruissan) weergeeft.In uitstekende staat, ingelijst maat 72 cm op 54 cm.En zonder lijst, gewoon het doek van 38 cm op 55 cm.Zorgvuldige verzending met opvolging.