Prachtig jachtensemble van Franse porselein.We hebben 12 borden met decor van gevleugeld wild in een landelijke sfeer, die sporen vertonen van het verwijderen van de binnenrand op sommige plaatsen, zoals te zien is op de foto's, met een diameter van 23,5 cm.1 plat rond de service en 25 cm de diameter die vervagingen van de vergulding aan de randen vertoont, zoals te zien is op de foto's en het interne model.1 serviceschotel en 28,5 cm diameter