Elegant Frans porselein jagersservies gemaakt door de fabrikant R. Leclair.Het servies is prachtig versierd met fijn gedetailleerde jachtscènes waarin wildvogels zijn afgebeeld in rijke, naturalistische kleuren. De stukken hebben een gekartelde rand en een verfijnd wit glazuur, typisch voor kwaliteitsproductie uit Limoges.12 borden, diameter 24 cm1 portie ovale schaal, 41 cm × 26 cmOver het algemeen verkeert het in een zeer goede vintage staat; slechts één bord heeft een heel kleine randchip die nauwelijks zichtbaar is.Geen barsten of restauraties.Neem de foto's goed in ogenschouw, aangezien ze onderdeel zijn van de beschrijving.Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.