BESCHRIJVINGCambodjaanse kalkpot van zilver, fijn bewerkt. Het heeft de vorm van een hert, dat in Cambodja wordt beschouwd als een symbool van gratie en adel, en het symboliseert de overgang van de wilde wereld naar de wereld van de mensen.Prachtig vakwerk van goudsmeden.Het diende als houder voor de uitgedoofde kalk, die, gemengd met de arekanoot en met kruiden en omhuld met een betelblad, werd gekauwd om een euforisch effect te produceren. Deze praktijk bestaat nog altijd in Birma (Myanmar).5,4 cm lang, 3,8 cm hoog, 3,4 cm breed, 26 g.Ongeveer van de twintigste eeuw.Er bevindt zich onder de basis een stempel, mogelijk het merk van de fabrikant.ETATRedelijke staat; draagt sporen van leeftijd en gebruik, klein gebrek aan een van de houten delen. (zie foto’s)Zal met zorg verpakt worden, verzending is traceerbaar.