Zware, ronde lijst in massief messing met rijk barok/rococo-ornament., Europees werk (mogelijk Belgisch of Frans).Prachtig decoratief object, geschikt als spiegelrand, schilderijlijst of wanddecoratie.• Materiaal: massief messing• Gewicht: ‡ 4 kg• Diameter buiten: 60 cm• Diameter binnen (opening 40 cm • Stijl: barok / rococo• Conditie: zeer goed, met authentieke patina; enkele lichte gebruikssporen conform leeftijd.Wordt goed verpakt verzonden