Prachtige en rijk uitgevoerde barokstijl lijst uit de tweede helft van de 20e eeuw. De lijst heeft een houten basis met verfijnde, hoog-reliëf gegoten ornamenten (waarschijnlijk hars/composiet), geïnspireerd op klassieke barok- en rococovormen. De ornamentiek is zeer gedetailleerd en symmetrisch uitgevoerd, met fraaie krullen, bladmotieven en een elegante belijning. De afwerking geeft de lijst een luxe en decoratieve uitstraling, geschikt voor zowel een schilderij, spiegel of als zelfstandig wandobject.Deze lijsten werden vervaardigd als kwalitatief hoogwaardige decoratieve objecten, waarbij traditionele vormen werden gecombineerd met modernere materialen voor extra stevigheid en duurzaamheid.PeriodeCirca 1950–1980MaterialenHoutGegoten ornamenten (kunststof/hars/composiet)StaatIn goede vintage staat, met lichte gebruiks- en ouderdomssporen passend bij de leeftijd.AfmetingenBuitenmaat: 55,5 x 45 cmBinnenmaat: 40,5 x 31 cmProfielbreedte: 8 cmBijzonderhedenDecoratieve barokstijlSteviger dan traditionele gipslijstenGeschikt voor klassiek én eclectisch interieurWordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden met track & trace.Nr 3688