Belangrijk authentiek en oud lijst in Empire-stijl (99x83cm) in gebeeldhouwd hout en verguld stucwerk, met een brede lijst met een parelfries, regelmatige cannelures en hoeken versierd met gestileerde palmetten.Het goud, in een warme en heldere tint, biedt een mooie uniforme oude patina, die de rijkdom van de klassieke decoraties benadrukt die kenmerkend zijn voor de Empire-periode.Het profiel is diepgaand en structurerend, ideaal om een schilderij te plaatsen of te worden omgevormd tot een groot muurspiegel. Door zijn royale afmetingen en verzorgde decoratie vormt deze lijst een decoratief stuk van hoge kwaliteit, perfect geschikt voor een klassieke of moderne interieurstijl.Periode: 19e eeuwStijl: EmpireMaterialen: gesneden hout en verguld stucwerk, goudblad.Decor: parelrand, cannelures, hoekpalmetten.Fabricage: oud vakmanschapUsure: drie kleine schubben (zie foto's)