Prachtige schilderijlijst uit de omgeving van 1900.Zeer mooi stuk met een schilderij van bloemen in de natuur in het midden, ingelijst in een gouden lijst van composiet.In een zeer goede algemene staat, enkele lichte sporen van de tijd, nauwelijks waarneembaar.Prachtig stukAfmetingen :Totale breedte 23,5 cm.Totale hoogte 29 cm.Totale diepte 6 cmVerfafmeting totale hoogte 17 cmTotale breedte 12 cmSnelle en verzorgde verzending