Een super mooie originele lier pendule met originele vuur vergulding. In Egypte steil , zie prachtige figuren. De wijzerplaat is met emaille cartouche. Het uurwerk is gesigneerd wat je op de fotos terug kan zien . Het uurwerk is met touwslinger en werkt zoals het hoort. Ook is de klok voorzien van de originele stofkap eveneens van brons. Enkel aan de onderkant zijkanten en onderkant achterkant een klein beetje donker gevlekt maar dat mag ook voor een klok die rond 1810 is gemaakt. De klok is volledig origineel en kompleet. Kortom een top verzamel stuk. Word na verkoop goed verpakt en verzekerd verzonden. Ophalen mag ook na overleg.