Prachtig en gedetailleerd sculptuur van een herderin met een schaap aan haar zijde. Dit romantische, pastorale tafereel is vervaardigd in de herkenbare stijl van de beroemde Franse kunstenaars en broers Louis Auguste Moreau (1855-1919) en Hippolyte François Moreau (1857-1930). De broers werkten vaak samen onder de signatuur "L&F Moreau" voor hun gezamenlijke atelierproducties.Het beeld toont een jonge vrouw in klassieke klederdracht met een herdersstaf in haar hand, terwijl ze liefdevol vergezeld wordt door een schaap. De verfijnde afwerking en de natuurlijke houding van de figuren zijn typerend voor het Franse vakmanschap uit de late 19e en vroege 20e eeuw.Specificaties: Maker: Gesigneerd met L&F Moreau. Materiaal: Vervaardigd van gepatineerd zamak (spelter), geplaatst op een stijlvolle marmeren voet. Periode: Begin 20e eeuw (ca. 1900-1920).