Bernard YslairePrachtige geëmailleerde plaat uit de serie Sambre.Julie bij de standbeeld (aartsengel)Plaquette uitgebracht in slechts 50 exemplaren en echt onvindbaar geworden, echt een uitzonderlijk stuk.Het is bijna onbeschadigd, de kleine witte puntjes die nauwelijks zichtbaar zijn op het zwarte gedeelte van de plaat, zijn zo gekocht.Afmeting 74x40 cmGemaakt in 1991 door de Émailleries belge.