Koperen kookset – Les Cuivres Faucogney – Frankrijk – NieuwstaatPrachtige keukenset van massief koper, samengesteld uit een pan en een kookpot met deksel, gesigneerd Les Cuivres Fauconney – Made in France, een huis dat bekendstaat om de kwaliteit van zijn traditionele productie.OmschrijvingMateriaal: hoogwaardig koperGrepen: massief brons, elegant en robuustPan:Verwijderbare handgreep, ideaal voor ruimtebesparing en opberging.Diameter: 24 cmHoogte: 4,5 cmOvenschotel met deksel:Diameter : 22 cmHoogte: 12 cmstaatNieuwstaat, nooit of nauwelijks gebruiktAanwezigheid van lichte oppervlakkige krassen aan de buitenkant, zonder invloed op de algehele esthetiek noch de functionaliteit.Interieur in uitstekende staat.Sterke puntenTraditionele Franse fabricageUitstekende warmtegeleidbaarheid van koper.Een geheel dat tegelijk functioneel, decoratief en verzamelbaar is.Ideaal voor gastronomische keukens, liefhebbers van mooie objecten of hoogwaardige keukendecoratieMerkLes Cuivres Fauconney – FrankrijkEen zeldzame combinatie in deze staat, die Franse vakkennis, tijdloze elegantie en moderne bruikbaarheid verenigt.