Set van 4 Franse koperen pannen – Les Cuivres de Faucogney – Ø 12–18 cm – ca. 1960Zeer fraaie set van vier Franse koperen pannen, vervaardigd door Les Cuivres de Faucogney (France), daterend uit de periode circa 1950–1970.De pannen zijn gemaakt van massief koper met een vertinde binnenzijde (étamé) en voorzien van geklonken stalen handgrepen. Deze klassieke Franse batterie de cuisine staat bekend om haar uitstekende warmtegeleiding en duurzaamheid.Afmetingen diam – 12 cm– 14 cm– 16 cm– 18 cmH : min 5 cm - max 9 cmGoede vintage staat met authentieke patina. Binnenzijde toont normale gebruikssporen passend bij leeftijd en gebruik. Geen deuken, scheuren of losse handgrepen.Herkomst: FrankrijkPeriode: ca. 1960Materiaal: koper, tin, staalEen prachtige en functionele set voor liefhebbers van Frans kookkoper, culinair erfgoed of een professionele keuken.Wordt zorgvuldig en veilig verpakt verzonden.