Een fraai recent schilderij van de hand van deze schilder. Delfts wit aardewerk en een groene flacon met tinnen dop zijn de objecten op dit stilleven. Tegen- en op de met de losse toets geschilderde achtergrond en plint staan de voorwerpen met uiterste precisie en minutieus weergegeven te figureren. Een prachtig licht schilderij met de paneelmaat 50 x 55 cm dat, evenals de lijst, in perfecte conditie is.Met het schilderij worden een CV van de schilder en een Certificaat van Echtheid meegezonden.Het werk van Leo Pors wordt naar alle continenten verkocht en maakt daar deel uit van vele particuliere- en bedrijfscollecties. Zijn werk werd al in tal van kunstglossy's afgebeeld.