Gerestaureerde vintage Lenco.Nieuwe siliconen spanwielNieuwe V-blocks arm lagerNieuwe Audio Technica-stylus is inbegrepen.Motor gesmeerdRPMs correct ingesteld.De originele stylus klinkt goed.Nieuwe Q-up geïnstalleerd, dus de arm gaat omhoog aan het einde.Foto's maken deel uit van de beschrijving.Inclusief nieuwe gouden RCA-connectoren, stofdoek en stroboscoopschijf.Zorgvuldig verzondenLand van herkomst Zwitserland Bouwjaar 1974Rotatiesnelheid 16, 33, 45 en 78 rpmPlaatt diameter maximaal 31 cmgebalanceerde metalen buisarm met twee kogellagersNaaldkracht instelbaarverstelbaar tegengewichtverstelbare hydraulische arm hefVoedingsspanning 110 / 220 V, 50 Hz, 15 WattLenco metalen L58 platenspeler met 4 snelheden4-polige inductiemotor 15 WattStapseloze snelheidsregeling door middel van een verticale tussenwiel en een horizontale conische motoras.Verstelbaar tussen 30 en 86 rpm door middel van een schroef op het dek.die-cast turntable, diameter 306 mmautomatische uitgangwow en flutter < 0,06%rumble < -33 dB (NARTB) Afmetingen bxhxd 46x16x36 cmGewicht 13 kg Productieperiode 1974semi-professionele platenspelerStapsloze aandrijving met kegelvormige motoras.