Prachtige Leica spiegelobjectief in zeer goede staat. Geen beschadigingen. Het objectief ziet er als nieuwuit, want is altijd in de bijgeleverde orignele lenskoker bewaard.Compleet met beide lensdoppen.Daarbij nog vijf speciale filters, vier in het deksel van de koker en één aan de achterkant van het objectief.