Deze Leica M4 komt uit 1968 en was van de 2e batch van 140 stuks. Het betreft een compleet origineel exemplaar. De camera heeft behoudens een eerste aanzet van patina geen gebruikssporen. De camera verkeert dan ook technisch en cosmetisch in zeer fraaie conditie. De sluitertijden klinken op gehoor prima. Sluiterdoek is prachtig. Wordt geleverd met bodycap. Foto's vormen een geheel met de beschrijving.