Lees alstublieft.Omdat mijn camera's en lenzen voor mij verzamelobjecten zijn en ik ze nooit met een film heb gebruikt, markeer ik de camera's als "niet getest". Functies zoals sluiter, afstandsmeter, lichtmeter, spiegel, enz. worden echter wel gecontroleerd op werking (niet op nauwkeurigheid) en lenzen worden op het oog beoordeeld. Uit de beschrijving en testresultaten kan vaak worden opgemaakt of het object naar behoren zou kunnen functioneren, maar ik kan hier geen garantie op geven.BESCHRIJVINGLeica IIIc body, 1950, cosmetisch in prachtige staat, technisch in orde, maar de rangefinder werkt niet.LICHAAMLeica IIIc, 1950, serienummer 516319COSMETICAChroom: zeer goede staat, kleine gebruikssporenLeer: zeer goede staatTECHNISCHSluiter: werkt, snelheden niet gecontroleerdGordijnen: één gordijn is gerimpeld, maar bruikbaar.Filmtransport: ontspant de sluiter, transport niet getest op film.Rangefinder: zeer gedimd, nauwelijks zichtbaarMooie Leica IIIc, kijk naar de foto's, want die maken deel uit van de beschrijving.Geen reserve!Zal goed verpakt en aangetekend verzonden worden.