Mooie handbeschilderde Art Nouveau vaas van de bekende Franse glaskunstenaar François-Théodore Legras (1839-1916, Frankrijk)Scène van een bar winterlandschap bij zonsondergang, met besneeuwde takken en ondergrond Groot model (> 35 cm hoogte)Aan de basis van de vaas gesigneerd met ' LEGRAS 'De vaas heeft een warme oranjerode gloed die gradueel naar boven toe lichter van kleur wordtOnderaan de vaas afgeslepen pontilGemaakt van glas, emaille, handbeschilderdAfmetingen : 35.5 cm hoogte x 14 cm lengte x 14 cm breedteGewicht : 979 gramZeer mooie staat, heeft een schilfertje aan de binnenzijde van de vaas, wellicht is dit een fabricagefout geweest bij het verhitten van de vaas. Dit is niet zichtbaar langs de buitenzijde Afkomstig uit Frankrijk, 1900-1910Het object wordt uiterst zorgvuldig ingepakt en verzonden met Track&Trace.