Ik presenteer u dit prachtige paar vazen, François Théodore Legras.Model vermeld in het eerste geredigeerde boek van François Théodore Legras, door Jean Vitrat.Auteur 26 cmBreedte 12 cmIn uitstekende staat met enkele kleine gebruikssporen door de leeftijd.Ze worden zorgvuldig verpakt en het pakket wordt veilig verzonden.En u wensen wij mooie veilingen en prettige feestdagen.