LEGO 910038 – Ominous Isle (BrickLink Designer Program)Te koop aangeboden: een indrukwekkende en exclusieve LEGO-set uit de BrickLink Designer Program Series 2, de Ominous Isle (set 910038). Deze bijzondere set combineert een mysterieus bouwproject met rijke details en unieke sferen, ideaal voor verzamelaars en LEGO-fans die iets speciaals zoeken. De Ominous Isle bestaat uit ongeveer 2.800 onderdelen en bevat meerdere minifiguren in piraten-stijl. Exclusieve uitgave binnen het BrickLink Designer Program, geproduceerd in beperkte oplage. Gewild bij verzamelaars en volwassen LEGO-bouwers vanwege de combinatie van thema en zeldzaamheid. De set is nieuw in verzegelde doos. De doos is licht beschadigd. Foto's maken onderdeel uit van de advertenties.