Dit betreft 12 doosjes met oude Lego.820 in ongeopende verpakking314 doos licht beschadigd 812802 2 stuks; dozen in goede staat900 in ongeopende verpakking 104 4 stuks706 verpakking iets beschadigd 708 bovenkant doosje ontbreekt De foto’s maken onderdeel uit van de beschrijving Let op: de motoren zijn niet getest op werking.