LEGO System 6271 – Imperial Flagship is een iconische set uit de geliefde LEGO Pirates-serie, oorspronkelijk uitgebracht in 1992. Dit imposante oorlogsschip van de Imperial Guards is één van de meest gezochte schepen uit de klassieke LEGO-periode van de jaren ’90 en geniet grote populariteit bij verzamelaars en nostalgische LEGO-fans.Deze set wordt aangeboden met originele doos, die duidelijke gebruikssporen vertoont maar nog steeds bijdraagt aan de verzamelwaarde. De set is niet compleet: een deel van de voorsteven en het achtersteven ontbreken, evenals het grootste deel van de bemanning. Er is wel 1 minifiguur aanwezig en bovendien een extra sloep.Het schip bevat nog steeds vele originele en herkenbare elementen zoals masten met zeilen, kanonnen, touwen en dekdetails, waardoor het ondanks de onvolledigheid een indrukwekkend displaystuk blijft of een uitstekende basis vormt voor aanvulling of restauratie.De inhoud werd niet gecontroleerd op uitsluitend originele LEGO-onderdelen. Gelieve de foto’s zorgvuldig te bekijken om een correct beeld te krijgen van de staat en samenstelling.Bijzonderheden: Zeer gezochte LEGO Pirates-set Originele verpakking aanwezig Klassieker uit de jaren ’90 Interessant voor verzamelaars, restaurateurs of displayWordt zorgvuldig verpakt en verzonden.Ontbrekend (bekend):Deel van de voorsteven ontbreektDeel van het achtersteven ontbreektBemanning grotendeels ontbreektAanwezig:Groot zeilschip (gedeeltelijk opgebouwd)Masten & originele zeilenKanonnen1 minifiguurExtra sloep