Vintage LEGO Set 6085 – Black Monarch’s Castle (1988)Ben jij fan van de klassieke LEGO Castle-serie? Dan is dit je kans om een echte verzamelklassieker te bemachtigen: de LEGO 6085 Black Monarch’s Castle (1988). Dit indrukwekkende kasteel behoort tot de grootste en meest geliefde sets uit de Castle-lijn en is een absolute must-have voor verzamelaars!Kenmerken:- Originele vintage set met ruim 600 onderdelen- Inclusief 12 minifiguren (ridders, soldaten en paarden)- Bouw een groot kasteel met torens, ophaalbrug, binnenplaats en geheime doorgangen- Originele bouwinstructies aanwezig (boekje in nette staat)Staat van de set:- Onderdelen zijn gebruikt maar in goede conditie- Touw is vervangen- twee clips van (van ieder paarden mantel) beschadigd- Compleet en gecontroleerd – ideaal voor verzamelaars of om opnieuw mee te bouwenWaarom deze set?De Black Monarch’s Castle is een van de meest iconische sets uit de LEGO Castle-serie. Met zijn omvang, vele minifiguren en speelse details is dit een echte blikvanger en een zeldzaam verzamelobject dat steeds moeilijker te vinden is in complete staat.