LEGO 364 – Haven (1975) – met originele doos & handleidingZeer mooie en zeldzame vintage LEGO-set: LEGO 364 – Harbour (Harbour Scene) uit 1975, afkomstig uit de klassieke LEGOLAND-serie.Deze iconische set toont een complete havenomgeving en behoort tot de grotere en meest geliefde LEGO-sets uit de jaren ’70.Inhoud • LEGO set 364 (364-1) Harbour • Originele doos voor plattegrond aanwezig • Originele handleiding aanwezig • Meerdere gebouwen, havenkraan, voertuigen en schip • Inclusief vroege LEGOLAND-figurenStaat • Set is gebruikt, maar verkeert in goede vintage staat • Doos is origineel en bewaard gebleven (gebruikssporen passend bij leeftijd) • Handleiding origineel en compleet • Ideaal voor verzamelaar of liefhebber van klassiek LEGO(Zie foto’s voor exacte conditie)Extra informatie • Uitgebracht in 1975 • Onderdeel van de vroege LEGO Town / LEGOLAND-lijn • Bekend om de uitgebreide scene en karakteristieke havenkraan • Originele doos en handleiding maken deze set extra zeldzaam en gewild