Prachtige Lego IDEAS set 21322 Pirates of Barracuda Bay. De set is gebruikt, maar netjes en uiteraard compleet (zie foto’s voor details). Inclusief boekje en (beschadigde) doos. Een geweldige set voor de Lego-liefhebber!Indien u kiest voor verzending zal u product uiterst zorgvuldig worden ingepakt en verzonden.