Ter veiling aangeboden: Een van de meest iconische LEGO Ideas sets ooit gemaakt, de NASA Apollo Saturn V (set 21309). Dit indrukwekkende model is ruim een meter hoog (schaal 1:110) en is een prachtig eerbetoon aan de historische maanlanding.De raket kan worden gesplitst in de drie trappen (S-IC, S-II en S-IVB) en bevat de maanlander (LEM) en de commando-module. Inclusief drie microfiguren van astronauten en drie standaarden om het model horizontaal tentoon te stellen.Staat van de set: Hoewel de originele kartonnen doos niet aanwezig is, verkeert de inhoud in absolute nieuwstaat:Onderdelen: Alle 1969 onderdelen (een verwijzing naar het jaar van de maanlanding) zitten nog in de originele, fabrieksmatig verzegelde plastic zakjes. De set is dus nooit gebouwd.Microfiguren: De 3 astronauten zijn nieuw en ongebruikt.Handleiding: Het originele, dikke instructieboek (inclusief informatie over de Apollo-missies en de ontwerpers van de set) is aanwezig en in uitstekende staat.Status: Dit is de originele 21309-uitgave uit 2017, inmiddels een gezocht Retired item.Specificaties:Setnummer: 21309Jaar van uitgave: 2017 (Retired)Aantal onderdelen: 1969Hoogte: ca. 100 cmVerzending: Vanwege het gewicht en de omvang van de zakjes en het instructieboek wordt deze set zeer stevig en met uiterste zorg verpakt in een dubbelwandige verzenddoos.