Originele, zo goed als nieuwe Belgische legerjas met penseelstreepcamouflage.ABL-Bawi-1956-size4-48/56Periode jaren 1950 en 1960.. Voornamelijk gebruikt tijdens het koloniale conflict in Congo door de Belgen en Rhodesiërs, Zuid-Afrikanen en huurlingen in Rhodesië, Zimbabwe, Angola, Mozambique, Guinee, Namibië, enz. De jas heeft het penseelstreeppatroon, een prachtige en effectieve camouflage voor die tijd, die nu een klassieker en tijdloos is.Stevig, winddicht materiaalRitssluiting over de volledige lengte aan de voorzijdeStormflap over de volledige lengte met drukknopen4 grote balgzakken aan de voorzijde2 binnenzakken met toegang vanaf de zijkantSchouderepaulettenVersterkte ellebogenStormflap in parachutistenstijl aan de onderkant met drukknopenGedeeltelijk gevoerde binnenkantTrekkoord in de tailleSpanningen op de armenAfmetingen:Totale lengte:70cmSchouderbreedte:50cmArmlengte vanaf schouder:60cmBorstbreedte:54cmGewicht:1,46kgWord netjes verzonden,met track en trace,verzekerd of kan worden opgehaald in Denderleeuw.