Prachtige wandbénitier in brons met medaillonpatina, weergegeven door een engel die een schelp en een Latijns kruis vasthoudt. Werk van grote fijnheid, met name in de details van de vleugels en het haar. Model naar de beeldhouwer Henry Étienne Dumaige (1830-1888).Staat en details• Schade / Restauraties : Geen schade, geen restauraties. Het voorwerp verkeert in een uitzonderlijke staat van conservering.• Technische details: De originele messing achterafsluitplaat, bevestigd met zijn oude schroeven.• Markering: gietstempel "NC" zichtbaar aan de achterzijde op de plaat.• Afmetingen: Hoogte 29 cm, Breedte 18 cm