Zeer decoratieve vintage tafellamp van Le Dauphin, een bekende Franse fabrikant van keramische verlichting uit de 20e eeuw.De lamp heeft een bolvormige keramische voet in diep rood glazuur met goudkleurige details en een karakteristiek craquelé patroon, typerend voor het vakmanschap en de stijl van Le Dauphin. De vormgeving en afwerking passen perfect binnen de mid-century / Hollywood Regency stijl.Voorzien van een zwarte stoffen lampenkap die zorgt voor warm, sfeervol licht.De lamp is getest en werkt correct (EU-stekker, 220–240V).Een elegante en tijdloze lamp die zowel als functioneel lichtobject als decoratief verzamelstuk kan dienen.VerzendingZorgvuldig verpakt, lamp en kap afzonderlijk verpakt.Verzending met track & trace.Ophalen mogelijk in overleg.