Le Creuset FranceProfessioneel set met vijf mooie muisgrijs kleurige geëmailleerde gietijzeren kookpannen met giet-tuitjes en gietijzeren deksels.Allemaal gemerkt op de onderkant Le Creuset Franceca 2015-2020Mooi design met hittebestendige kunsthars grepen.Hoogwaardige topkwaliteit voor professioneel gebruik.Le creuset model nummers / diameters :14 , 16 , 18, 20 en 22Dieptes van 6,5 tot 9 cm Totaalgewicht samen ca 11.110 kgUitstekende staat, meerendeel werd nooit gebruikt.Let op de grootste pan werd gebruikt, heeft een kleine chip op de bodem aan de binnenkant en de greep is wat gebarsten aan de onderkant, niets storends.Bekijk alle foto’s deze maken deel uit van de beschrijving en tonen een duidelijk beeld !Worden met uiterste zorg verpakt, en verstuurd met de post, colissimo.Bekijk gerust ook eens mijn andere artiekels.