Een prachtige antieke, zeer zeldzame en extreem grote Chinese porseleinen theepot, die een verbluffende inhoud van 2 liter heeft! Thee was een van de meest gewaardeerde bezittingen in de 17e eeuw, en gewone theepotten uit die periode bevatten slechts een fractie daarvan. Dit absurde grote stuk is versierd met een passende centrale decoratie van grote panelen met 100 Waardevolle objecten, vazen, wierookbranders, boeken, boeddhistische schatten en pioenen in landschappen, uitgevoerd in een mooie onderglazuurblauwe en witte stijl. In de rand een klassieke decoratie van bloem- en geometrische patronen. Een elegant gevormd oor en een stevige tuit, beide versierd met wolken.Handgemaakt in het Keizerlijke China tijdens de Qing-dynastie, late Kangxi-periode (ca. 1690-1700). Gegarandeerd origineel en van de genoemde periode. Gemarkeerd met dubbele cirkels op de onderkant.Lengte: 27,0 centimeter, houdt een overmatige hoeveelheid van 2 liter vast. Nog steeds goed te gebruiken.De theepot verkeert in bijna perfecte staat, met slechts een kleine glazuurbeet en minimale slijtage. De staat wordt zorgvuldig gecontroleerd met krachtig UV-licht en helder doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.