Uit tin vervaardigde serveerschaal afkomstig van het Italiaanse bedrijf LAPA. De schaal stamt uit de jaren 10 of 20 van de twintigste eeuw en is vormgegeven in art deco stijl, waarbij de geplooide en organische vormgeving tevens naar de Art Nouveau periode verwijst. De serveerschaal verkeert in prima oorspronkelijke staat, met lichte gebruikssporen maar zonder verbuigingen, blutsen etc. Aan de onderzijde gemerkt met 'LAPA', Peltro 95% Lavorato a mano. De serveerschaal is handgemaakt en getuigt van vakmanschap met de lichte gehamerde stijl en de plooien en rondingen. Dergelijke objecten uit Italië hebben een hoge zeldzaamheidswaarde. De serveerschaal wordt aangetekend, verzekerd en professioneel verpakt verzonden; ophalen in Alkmaar (Nederland) is eveneens een optie.