Origineel Vermarc wielershirtLandbouwkrediet Cyclocross Teamseizoen 2009Origineel vintage Vermarc shirt uit 2009, geen moderne replicaBelgisch kampioen veldrijdenGesigneerd door "De Kannibaal van Baal", Sven Nyshandtekening op de mouw, lastig te lezen (vervaagd)maat 5, 52, XLlengte 68cm.breedte 57cm.in zeer goede staatSven Nys (Bonheiden, 17 juni 1976) is een voormalig Belgisch wielrenner, veldrijder en mountainbiker.Nys stond gekend voor zijn technische vaardigheden op de fiets, waardoor hij zeer goed was in het nemen van hellingen, het aansnijden van bochten en het in balans blijven op moeilijke ondergronden zoals sneeuw, modder en zand. De techniek die Nys gebruikte om al fietsend over balkjes te kunnen springen, werd later door een groot deel van zijn tegenstanders nagevolgd.