LANCO swiss herenhorloge uit de jaren 60 met nieuw leren bandje, datum, vanille wijzerplaat en uitstekend lopend goudverguld en gesigneerd uurwerk Het 60+ jaar oud horloge verkeert in zeer mooie staat en lijkt relatief zelden te zijn gedragen