Prachtige bureaulamp van Charles Ranc in goede staat, met een afbeelding van een adelaar.Glazen tulp van Charles Schneider in uitstekende staat met een wit- en goudgevlekt decor.Goudkleurige, gedraaide textieldraad met ouderwetse bakelieten schakelaar.Werkende lamp. De gloeilamp is meegeleverd.In zeer goede staat. Het moet wel vermeld worden dat er een heel klein deukje zit op de stijgende staaf.Charles Ranc was een erkende bronsgieter aan het begin van de twintigste eeuw in Frankrijk. De meeste van zijn lampen werden vervaardigd door Verrerie Schneider.