Vintage architectenlap van Luxo L1 zwart jaren 1960.In gebruikte vintage staat, zie foto’s deze horen bij de beschrijving!Dit prachtige vintage stuk, ontworpen door Jacob Jacobsen en sinds zijn ontstaan in meer dan een miljoen exemplaren verkocht (het is de afstammeling of evolutie van de beroemde Pixar-lamp, de lamp van animators)De kleur is prachtig, vertoont tekenen van ouderdom en een zeer aangename patina, en heeft precies de juiste hoeveelheid pitting. De veren ook.Een speciale vermelding verdient de dikke bankschroef, die een breed scala aan verstelmogelijkheden biedt. Deze is aan de onderkant gesigneerd en draagt het beroemde Amerikaanse patent op de bovenkant.